MindUp Логотип MindUp Логотип

097 955 32 32

097 955 32 32 Telegram Viber
  • Курс складається з 7 модулів
  • Кожен модуль триває 2 місяці
  • Одне заняття на тиждень тривалістю 60 хвилин
  • Вартість навчання: 1600 грн/міс.
Курси для дiтей 4-5 рокiв

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

МОДУЛЬ 1

«СТРУМ»

Інженерний проєкт «Пилосос»

Ми створюємо затишну атмосферу з перших хвилин заняття, приваблюючи дитину незвичайним саморобним механізмом — пилососом. Цей пилосос діти створюють самостійно і можуть забрати додому через 8 занять.

МОДУЛЬ 2

«ОПТИКА»

Інженерний проєкт «Маяк»

У цьому модулі діти знайомляться зі світлом і його джерелами. Дізнаються про лінзи і оптичні прилади. Навіть зроблять їх самі.

Наприклад, лупа і калейдоскоп. Діти отримують величезне задоволення від того, що мають власну лупу з лінзою, починають досліджувати світ з її допомогою. Вони як мурахи розповзаються по кімнаті і вивчають все на своєму шляху.

МОДУЛЬ 3

«МЕХАНІКА»

Інженерний проєкт «Потяг»

Механіка — це наука про рух тіл у просторі.

Кожна дитина зробить свій лабіринт з підручних матеріалів і проведе спостереження, як за допомогою механіки м’яч котиться від старту до фінішу.

МОДУЛЬ 4

«Я — ІНЖЕНЕР»

Інженерний проєкт «Ліхтарик»

Дуже цікавий модуль про тіло, внутрішні органи і органи почуттів, їхні функції.

На дітей чекає маса практичних завдань і спостережень.

Основним заняттям в цьому модулі є створення макета внутрішніх органів людини. Ми обговоримо роботу кожного органа, його важливість. Виріжемо і cклеїмо «шапку мозку», з ниток створимо кровоносні судини, що складаються з вен і артерій. Ще зберемо шлунок з пляшки, трубочок і картону.

МОДУЛЬ 5

«БІОМОДУЛЬ»

Інженерний проєкт «Світловий фонтан»

Модуль присвячено рослинам.

Діти зможуть з квасолі виростити свій паросток і постежити за його розвитком.

Вони обговорять особливості рослинного світу в Антарктиді, познайомляться зі справжнім мохом, виконають з ним завдання.

МОДУЛЬ 6

«ДИНОМОДУЛЬ»

Інженерний проєкт «Динозавр»

Дитина зможе створити свого електричного динозавра за 8 занять! Динозавр буде рухатися вперед і лякати всіх своїми страхітливими червоними очима-ліхтариками.

Діти поринуть в епоху динозаврів і дізнаються їх різновиди: травоїдні і хижаки. Зіграють в лото, щоб краще з ними познайомитися.

МОДУЛЬ 7

«МАРСОМОДУЛЬ»

Інженерний проєкт «Марсохід»

Модуль присвячено Марсу, космічним об’єктам і механізмам. Зробимо маленький прототип ракети за допомогою губок, стаканчиків і кульок. Поговоримо про те, звідки береться кисень на космічних станціях, з чого складаються її крила.

На дітей чекає збірка власного інженерного проєкту — марсохода. Він буде рухатися за допомогою мотора-редуктора, електричний ланцюг для якого діти зберуть і спаяють самостійно.