MindUp Логотип MindUp Логотип

097 955 32 32

097 955 32 32 Telegram Viber

КАЗКОТВОРЕЦЬ

30 ЧАРІВНИХ АРХІТЕКТУРНИХ МАКЕТІВ

Ми знаємо, як довго ви чекали, щоб малюки змогли відвідувати наші заняття і збирати проєкти своїми руками! Ми розробили модуль із 30 занять!

Кожне окреме заняття — це знайомство з новою казкою, де ми поєднали розбір сюжету і практичну частину — створення архітектурного макета.

Кожна дитина створює свій макет і забирає додому. До цих макетів дитина зможе придумувати вдома свій новий сюжет— тут і розвиток мови, фантазії, уяви, і взаємодія людей у реальному житті.

Через вигадану дитиною казку часто можна почути, які питання хвилюють вашого малюка.

Цей модуль готує дитину до більш складних проєктів, які у нас збирають діти з 4 років, — це рухомі механізми, які працюють за допомогою елетричного струму.

А поки це підготовка, яка дозволить дитині проявити фантазію і уяву. Тут діти познайомляться з безліччю матеріалів: картон, камені, папір різної текстури, дерево, пластик, пінопласт, барвник, тканина...

У сучасному мистецтві багато художників створюють роботи з непридатних матеріалів. Називається така течія ART DUMP («Сміття в мистецтві») — це об’єднання творчих людей різних напрямків мистецтва та дизайну.

Практична робота із різноманітними матеріалами сприяє розвитку у дітей творчого мислення, вміння аналізувати предмети; формує уявлення про навколишній світ; виховує акуратність, цілеспрямованість, наполегливість.

Така ось МАЙСТЕРНЯ КАЗОК в MindUp для дітей від 3 років.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ: 1400 ГРН/МІС.